photo-1521820415409-0aeb7635d666.jpg

     Сервіс- період - це нормальний період фізіологічного циклу кожної корови, протягом якого її організм  має відновитися від отелу та підготуватися до нового осіменіння. Спеціалісти єдині в думці, що з точки зору рентабельності виробництва молока, сервіс- період має складати не білььше 80-90 днів. Не залежно від рівня надоїв.

     Середній сервіс- період на українських господарствах становить 120-140 днів і це негативно впливає на ефективність ведення даного бізнесу. 

ТОВ "Голдез" та німецький виробник компанія "Binomed GmbH" представляють:

ПРЕПАРАТ НОВИНКА

репростим.png

БІНО  РЕПРОСТРИМ

Імунорегулятор функції відтворення в

післяпологовий період у корів

circled-r.png

СЕРВІС- ПЕРІОД 80-90 ДНІВ

ЦЕ РЕАЛЬНО!

new2.png
made-in-germany-1.png

- розчинний колоїдний полісахарид - 

- тіомерсал - 0,04 мг.

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

       Препарат стимулює адаптивну і модулює клітинну імунну відповідь у тварин та має регуляторний вплив на відтворювальні функції за рахунок перебудови імунної відповіді. Механізм дії препарату пов'язаний з індукцією синтезу ендогенних цитокінів та інтрерферонів клітинами крові. Біологічна активність препарату обумовлена стимуляцією Т-залежної ланки імунітету, яка проявляється у вивільненні клітинами організму фактора некрозу пухлин - альфа (TNF-α), інтерлейкіну 1-бета (IL-1β), інтерлейкіну 12 (IL-12) та інтерферону - гамма ( INF-γ). Препарат пригнічує реакції негайного типу і регулює реакцію сповільненого типу. Стимулюючий ефект спостерігається протягом 30-90 діб після введення препарату, який скорочує сервіс період у тварин за рахунок скорочення термінів інволюції матки в післяпологовий період.

immuno.jpg

ЩО ЦЕ 

ДАЄ

kisspng-computer-icons-symbol-growth-ico

надої

kisspng-computer-icons-symbol-growth-ico

поголів'я

спад.png

гінекологічні хвороби

ЕФЕКТИВНЕ ВІДТВОРЕННЯ

ВИСОКОПРОДУКТИВНЕ СТАДО

ЗДОРОВІ ТВАРИНИ

ОПИС 

ПРЕПАРАТУ

microbiology.png

Склад:

1 см3 препарату містить:

- розчинний колоїдний полісахарид - аналог фракції клітинної стінки грибів - не менше 2 мг.

- тіомерсал - 0,04 мг.

patient_chart.png

Показання до застосування:

Зменшення тривалості сервіс періоду у корів за рахунок імунорегуляції і використовується безпосередньо в післяпологовий період. 

Заборонено застосовувати виснаженим, ослабленим тваринам.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату не спостерігається. В окремих тварин можливе формування припухлості на місці ін'єкції, яка самовільно зникає через 2-5 днів.

patient_treatment.png

Особливості застосування:

Перед застосуванням препарат витримують у водяній бані для досягнення температури (30-35)°С і безпосередньо перед введенням струшують. Препарат вводять з дотриманням правил асептики і антисептики, для цього використовують звичайні, напівавтоматичні або автоматичні шприци та голки, які стерилізують кип'ятінням протягом 15-20 хвилин. Допускається використання одноразових шприців. Місце ін'єкції обробляють 70% -ним спиртом. При випадковому збільшенні інтервалу між введеннями препарату, його слід ввести якомога скоріше в рекомендованій дозі. Порушення схеми проведення лікувального курсу може привести до зниження ефективності лікування.

blood_transfusion.png

Дозування:

Препарат застосовують коровам в післяпологовий період дворазово внутрішньом'язово в дозі 1,0 мл в ділянку шиї або задньостегнової групи м'язів. Препарат вводять через 10 діб, а потім - через 20 діб після отелення.

Ускладнень у разі введення більшої кількості препарату не спостерігали.

prescription_drugs.png

Період виведення (каренція):

Не встановлено. Забій тварин на м'ясо дозволяється без обмежень. Молоко і субпродукти реалізують і використовують без обмежень незалежно від термінів застосування препарату.

first_aid.png

Зберігання:

Препарат зберігають за температури (2-8)°С в сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування та кормів для тварин. Допускається транспортування препарату до 10 днів при температурі не вище 25 ° C. Заморожування препарату не допускається.

time.png

Термін придатності:

24 місяці з дати виготовлення

28 діб після відкриття флакону

LRM_EXPORT_684861842389_20190210_1902479

ГОЛД ЙОД КОСМО

Обробка вимені після доїння

На основі Йоду 1800 ppm з додаванням антисептику 5000 ppm. Сильні косметологічні властивості.

Перейти
maxresdefault.jpg
мастікер.png

Мастікер Супер

Обробка вимені після доїння

На основі ХлорГекседину 5000 ppm та молочної к-ти 5000 ppm. Інсектицидна дія. 

Перейти
flag_polshi_enl.jpg
фармсол в ямі.jpg

ФАРМСОЛ

Засіб для СІР мийки.

Лужний засіб для автоматичної мийки доїльного обладнання. 

Перейти
flag_polshi_enl.jpg