копито широке.jpg

    Однією з важливих проблем на молочному господарстві є кульгавість. На жаль, багато хто недооцінює цю проблему, в той же час бідкаючись на низькі надої та малу ефективність бізнесу. 

ПРЕПАРАТ НОВИНКА

new2.png
Біновак.png
circled-r.png

препарат для профілактики і лікування дерматиту пальців, міжпальцевого склепіння й шкірного некробактеріоза великої рогатої худоби

БІНОВАК  IDD

- розчинний колоїдний полісахарид - 

- тіомерсал - 0,04 мг.

made-in-germany-1.png

ВАКЦИНА ВІД КУЛЬГАВОСТІ

ВПЕРШЕ В УКРАЇНІ

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ:

       Препарат стимулює адаптивну і модулює клітинну імунну відповідь у тварин та має регуляторний вплив на відтворювальні функції за рахунок перебудови імунної відповіді. Механізм дії препарату пов'язаний з індукцією синтезу ендогенних цитокінів та інтрерферонів клітинами крові. Біологічна активність препарату обумовлена стимуляцією Т-залежної ланки імунітету, яка проявляється у вивільненні клітинами організму фактора некрозу пухлин - альфа (TNF-α), інтерлейкіну 1-бета (IL-1β), інтерлейкіну 12 (IL-12) та інтерферону - гамма ( INF-γ). Препарат пригнічує реакції негайного типу і регулює реакцію сповільненого типу. Препарат викликає формування адаптивної і клітинної імунної відповіді у великої рогатої худоби до широкого спектру збудників дерматитів пальців, межпальцевого склепіння і шкірного некробактеріоза через 21 добу після першого застосування, тривалістю приблизно 150 днів. Лікувальний ефект препарату спостерігається протягом 30-40 днів після останнього введення препарату з формуванням несприйнятливості до хвороби протягом 150 днів.

immuno.jpg

ЩО ЦЕ 

ДАЄ

kisspng-computer-icons-symbol-growth-ico

надої

kisspng-computer-icons-symbol-growth-ico

поголів'я

спад.png

хвороби

кінцівок

ВИСОКОПРОДУКТИВНЕ СТАДО

ЗМЕНШЕННЯ ВИБРАКУВАННЯ

ЗДОРОВІ ТВАРИНИ

ОПИС 

ПРЕПАРАТУ

microbiology.png

Склад:

1 см3 препарату містить:

- розчинний колоїдний полісахарид - аналог фракції клітинної стінки грибів - не менше 2 мг.

- тіомерсал - 0,04 мг.

patient_chart.png

Показання до застосування:

Призначено для імунотерапії і імунопрофілактики дерматитів пальців, міжпальцевого склепіння і шкірного некробактеріоза у великої рогатої худоби.

Заборонено застосовувати виснаженим, ослабленим тваринам.

Побічних явищ і ускладнень при застосуванні препарату відповідно цієї листівки-вкладки, не спостерігається. У окремих тварин можливе формування припухлості на місці ін'єкції, яка самовільно зникає через 2-5 днів

patient_treatment.png

Особливості застосування:

Перед застосуванням препарат витримують у водяній бані для досягнення температури (30-35)°С і безпосередньо перед введенням струшують. Препарат вводять з дотриманням правил асептики і антисептики, для цього використовують звичайні, напівавтоматичні або автоматичні шприци та голки, які стерилізують кип'ятінням протягом 15-20 хвилин. Допускається використання одноразових шприців. Місце ін'єкції обробляють 70% -ним спиртом. При випадковому збільшенні інтервалу між введеннями препарату, його слід ввести якомога скоріше в рекомендованій дозі. Порушення схеми проведення лікувального курсу може привести до зниження ефективності лікування.

Заборонено застосовувати препарат Біновак® IDD одночасно з препаратами, що містять кортикостероїди і антибіотики.

blood_transfusion.png

Дозування:

Препарат застосовують тваринам репродуктивного віку два - чотири рази внутрішньом'язово з інтервалом 10-14 днів в дозі 5,0 мл з лікувальною метою. З профілактичною метою препарат застосовують двічі з інтервалом 10-14 днів у дозі 1 мл. На фермах з ураженістю тварин 20% і більше рекомендується додаткове третє введення препарату з тим же інтервалом. Препарат вводять в ділянці шиї або задньостегнової групи м'язів. З профілактичною метою препарат рекомендують застосовувати кожні 150 днів.

prescription_drugs.png

Період виведення (каренція):

Не встановлено. Забій тварин на м'ясо дозволяється без обмежень. Молоко і субпродукти реалізують і використовують без обмежень незалежно від термінів застосування препарату.

first_aid.png

Зберігання:

Препарат зберігають за температури (2-8)°С в сухому, захищеному від світла місці, окремо від продуктів харчування та кормів для тварин. Допускається транспортування препарату до 10 днів при температурі не вище 25 ° C. Заморожування препарату не допускається.

time.png

Термін придатності:

24 місяці з дати виготовлення

28 діб після відкриття флакону

LRM_EXPORT_684861842389_20190210_1902479

ГОЛД ЙОД КОСМО

Обробка вимені після доїння

На основі Йоду 1800 ppm з додаванням антисептику 5000 ppm. Сильні косметологічні властивості.

maxresdefault.jpg
репростим.jpg

БІНО Репростим

Зменшення сервіс- періоду

Імунорегулятор функції відтворення в

післяпологовий період у корів

flag-germany.jpg
фармсол в ямі.jpg

ФАРМСОЛ

Засіб для СІР мийки.

Лужний засіб для автоматичної мийки доїльного обладнання. 

flag_polshi_enl.jpg