баннер (для перегляду на экрані).jpg
IMG_6226-ред.jpg

ПРО НАС:

      ТОВ "Голдез" засновано в 2013 році в місті Рівне. Ми перші на ринку, хто грунтовно підійшов до профілактики маститу через глибоке розуміння процесу гігієни доїння, його вплив на здоров'я стада, молоковіддачу та  ефективність ведення молочного бізнесу загалом.  ТОВ "Голдез" є офіційним диллером польського науково- виробничого підприємства Акрилмед - одного з найбільших виробників професійної хімії в східній Європі.

5 років роботи на ринку дали чітке розуміння його проблем та болей.  А успішний досвід роботи на господарстві наших працівників та менеджменту давали хороше розуміння ринку зсередини...

       Тож в 2018 році ТОВ "Голдез" представило інноваційну лінійку засобів для гігієни в тваринництві власного виробництва. Лінійку, яка покликана задовільнити всі потреби ринку виробників молока. І на сьогоднішній день, вона це успішно робить.     

      На початку 2018 ТОВ "Голдез" почало співпацю з німецьким виробником ветеринарних препаратів "БІНОМЕД ГмбХ" і вже представило українському ринку 2 унікальні препарати для скорочення сервіс-періоду та вирішення проблем з кінцівками. 

     Девіз компанії "Тільки вперед! Тільки вгору!", тому зупинятися ніхто не буде. В напрацюванні компанії є чимало проектів, які покликані спростити та оптимізувати ведення молочного бізнесу. Напрацювання, про які скоро говоритиме вся країна. А можливо, і весь світ. 

НАМ ДОВІРЯЮТЬ:

украгроком.png

ТОВ "Украгроком"

ДПДГ.png

ДПДГ "Шевченківське"

галекс агро.jpg

ПП "Галекс- Агро"

ВІДГУКИ ПРО НАС
галичина.jpg

ТОВ "Галичина- Захід"

АЕС.jpeg

ПП "Агро-Експрес-Сервіс"

та інші...

ПАРТНЕРИ
binomed.png

Біномед ГмбХ

 

Німецька науково- дослідна компанія, яка вивчає та виробляє ветеринарні препаратати.

allflex.jpg

AllFlex

 

Французька компанія, яка виробляє засоби для ідентифікації тварин. Світовий лідер галузі.

акрилмед.png

Акрилмед

 

Польське науково-технічне підприємство. Виготовляє хімічні припарати широкого профілю.

artwet.png

АРТВЕТ

 

Польська компанія, яка спеціплазується та частково виробляє ветеринарний інструмент.